خدمات اپلای داک 

تیم تخصصی اپلای داک از کارشناسان و دانشجویان داخل و خارج از ایران تشکیل شده و مفتخر به ارائه خدمات متنوع و مرتبط با پروسه اپلای و پذیرش تحصیلی است.

خدمات تیم اپلای داک شامل:

پکیج های ویژه اپلای

این مورد از خدمات اپلای داک معمولا برای گروهی از افراد جذاب است که می‌خواهند پروسه اپلای خود را به افراد متخصص و مجرب در این زمینه بسپارند. همان‌طور که می‌دانید اپلای کردن شرایط و مراحل مختلف و گوناگونی دارد، به ‌شما توصیه می‌کنیم با داشتن اطلاعات کافی و درست اقدام به ‌اپلای کنید یا در غیر این صورت با استفاده از پکیج های ویژه اپلای که شامل کلیه خدمات مربوط به این پروسه به همراه مشاوره گام به گام است، پروسه اپلای خود را به تیم مجرب اپلای داک بسپارید.

خدمات نگارشی

اولین مرحله در پروسه اپلای تهیه مدارک لازم به دقیقترین و بهترین نحوه ممکن است.

اهمیت نگارش و تهیه دقیق این مدارک به اندازه ایی است که تاثیر مستقیم در نتیجه نهایی پروسه اپلای شما دارد. این مدارک به گونه ایی نماینده شما در دانشگاه مقصد بوده و باید به نحوی نگارش شوند که از یک سو معرف درست و دقیقی از شما و توانایی های شما باشند و از سوی دیگر شما را برای پذیرش تحصیلی و مهمتر از آن اخذ بورسیه تحصیلی در بین تمام متقاضیان تحصیل در آن دانشگاه قابل رقابت کنند.

در مورد نگارش مدارک اپلای باید به این نکته توجه کنید که این مدارک باید به گونه ایی نگارش شوند که مختص شما  بوده و به هیچ عنوان از مدارک اپلای دوستان خود و نمونه های موجود در اینترنت برای پروسه اپلای خود استفاده نکنید. استفاده از نمونه های آماده و کپی از آنها از مهمترین دلایل ریجکتی متقاضیان تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور می باشد.  نگارش مدارک اپلای نیاز به دانش و مهارت کافی در این زمینه دارد و تیم اپلای داک با کادری مجرب  و متخصص در زمینه اپلای می تواند نگارش مدارک مربوط به پروسه اپلای شما را به بهترین نحوه ممکن به سرانجام برساند.

خدمات مشاوره اپلای داک

در پروسه اپلای ابهامات  و پیچیدگی های فراوانی وجود دارد که ندانستن هر یک ممکن است هزینه و زمان شما را تلف کند. شاید یک پیش‌ زمینه غلط در این مسیر، شما را از نتیجه مطلوب برای پذیرش دانشگاه و همچنین کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید دور کند. در نتیجه مشاوره با افراد متخصص لازمه موفقیت در مسیر اپلای و اخذ پذیرش است؛ مشاوره‌ای که بر اساس شرایط، رزومه و دغدغه‌های شما باشد و بتواند پاسخگوی سوالات شما در این پروسه مهم و سرنوشت ساز باشد.

کارشناسان و مشاورین مجرب تیم اپلای داک با توجه به پیچیدگی‌های مسیر اخذ پذیرش، اقدام به ارائه‌ خدمات مشاوره ای خصوصی (آنلاین و تلفنی) در پلن های زمانی متنوع می‌کنند. مشاورین ما پس از ثبت درخواست شما عزیزان در کمتر از 24 ساعت با شما ارتباط برقرار می کنند. با استفاده از تجارب و تسلط کامل مشاورین ما در زمینه اپلای و پذیرش تحصیلی می‌توانید در مورد یکی از مهمترین مراحل زندگی خود بهترین تصمیم را بگیرید. در نظر داشته باشید که مشاوره به‌ صورت فردی انجام می‌شود.